Тема: Індивідуальні завдання для самостійної роботи студентів з курсу «Функціонально-логічне проектування». Правила оформлення звітів з самостійних робіт
Літературне посилання на курс
Методичні вказівки до виконання самостійної роботи студентів по курсу «Функціонально-логічне проектування» для напряму підготовки 6.050902 «Радіоелектронні апарати» спеціальності «Радіоелектронні апарати та засоби» / Уклад. О.Ю. Романов. – К.: 2013. – 27 с.
Вступ до курсу
Дані методичні вказівки містять теоретичні положення та опис завдань для самостійної роботи студентів з курсу «Функціонально-логічне проектування», який читається для студентів кафедри КЕОА.
Основна ціль даних методичних вказівок полягає у тому, щоб навчити студентів математичному апарату для опису законів функціонування, аналізу та синтезу цифрових пристроїв, які застосовуються в електронно-обчислювальній апаратурі з використанням ПЕОМ.
Правила виконання завдань на самостійну роботу студентами
Завдання на самостійну роботу виконуються студентами самостійно. Ознайомившись з теоретичними матеріалами по завданню, студент обирає свій варіант і приступає до його виконання. Виконані завдання студенти здають викладачеві і при необхідності їх захищають.
Оформлення звіту та залік по роботі
Звіт по роботі виконується кожним студентом індивідуально на аркушах паперу формату А4 або в окремому зошиті. Всі листи формату А4 повинні бути скріплені.
Перший аркуш звіту є титульним, і оформлюється по встановленому зразку.
Звіт по лабораторній роботі має містити:
-
Титульний аркуш – містить тему і номер завдання, прізвища студента та викладача (приклад в додатку).
-
Виконання роботи – вказуються розрахунки, проведені в ході роботи, а також результати цих розрахунків.
-
Результати роботи – висновки, зроблені студентом під час виконання індивідуального завдання.
-
Правила оформлення записки такі ж як і для лабораторних робіт.
Захист звітів виконання завдань на самостійну роботу студентів проводиться під час занять або у час, відведений для консультацій.
В даних методичних вказівках міститься основний матеріал, необхідний для виконання завдань на самостійну роботу студентів. Теоретичні відомості, представлені в обмеженому обсязі, тому для якісної підготовки до виконання завдань слід вивчити рекомендовану літературу та лекційний матеріал.
Список рекомендованої літератури
- Потёмкин И.С. Функциональные узлы цифровой автоматики.- М.: Энергоатом издат, 1988.
- Прикладная теория цифровых автоматов/К.Г.Самофалов й др.- К.: 1987.
- Цифровая й вычислительная техника/Под ред. Э.В. Евреинова.- М.: Радио й связь, 1991.